Aktuality

Dne 1.2.2021 došlo ke změně Hlavního poradce chovu (1.2.2021).

Připomínáme úhradu řádných členských poplatků pro rok 2023, která by měla být provedena nejpozději do 31. března 2023. Upozorňujeme, že poradci chovu mají právo, vyžádat si od žadatele o uchovnění nebo Krycího listu podklad, že má uhrazený poplatek pro příslušný rok.

níže jsme pro vás připravili rozpis kruhu a časový harmonogram pro vystavovaná plemena 17.9.2022, pesopark Uhříněves, na klubovou výstavu. Vzhledem k časovému harmonogramu není nutné pro všechny vystavující, aby byli na místě brzy ráno, avšak myslete na dostatečný časový předstih. Ostatní informace budou zveřejněny v katalogu výstavy.

níže jsme pro vás připravili rozpis kruhu a časový harmonogram pro vystavovaná plemena 4.6.2022, pesopark Uhříněves, na klubovou výstavu se zadáváním titulu Klubový vítěz. Vzhledem k časovému harmonogramu není nutné pro všechny vystavující, aby byli na místě brzy ráno, avšak myslete na dostatečný časový předstih. Ostatní informace budou zveřejněny...

níže jsme pro vás připravili rozpis kruhů a časový harmonogram pro vystavovaná plemena 7.5.2022, výstaviště Flóra, na klubové a specíální výstavě KMDPP. Vzhledem k časovému harmonogramu není nutné pro všechny vystavující, aby byli na místě brzy ráno, avšak myslete na dostatečný časový předstih. Ostatní informace budou zveřejněny v katalogu výstavy....

dne 7.8.2021 se bude na Klubové výstavě v Kladně, po skončení posuzování v kruhu (cca od 13,00 hod), konat volební valná hromada klubu.