Aktuality

Dne 1.2.2021 došlo ke změně Hlavního poradce chovu (1.2.2021) poradců chovu pro plemeno Bordeauxská doga (22.10.2019) a Španělský mastin (10/2018).

níže jsme pro vás připravili rozpis kruhu a časový harmonogram pro vystavovaná plemena 17.9.2022, pesopark Uhříněves, na klubovou výstavu. Vzhledem k časovému harmonogramu není nutné pro všechny vystavující, aby byli na místě brzy ráno, avšak myslete na dostatečný časový předstih. Ostatní informace budou zveřejněny v katalogu výstavy.

níže jsme pro vás připravili rozpis kruhu a časový harmonogram pro vystavovaná plemena 4.6.2022, pesopark Uhříněves, na klubovou výstavu se zadáváním titulu Klubový vítěz. Vzhledem k časovému harmonogramu není nutné pro všechny vystavující, aby byli na místě brzy ráno, avšak myslete na dostatečný časový předstih. Ostatní informace budou zveřejněny...

níže jsme pro vás připravili rozpis kruhů a časový harmonogram pro vystavovaná plemena 7.5.2022, výstaviště Flóra, na klubové a specíální výstavě KMDPP. Vzhledem k časovému harmonogramu není nutné pro všechny vystavující, aby byli na místě brzy ráno, avšak myslete na dostatečný časový předstih. Ostatní informace budou zveřejněny v katalogu výstavy....

Připomínáme úhradu řádných členských poplatků pro rok 2022, která by měla být provedena nejpozději do 31. března 2022. Upozorňujeme, že poradci chovu mají právo, vyžádat si od žadatele o uchovnění nebo Krycího listu podklad, že má uhrazený poplatek pro příslušný rok.

dne 7.8.2021 se bude na Klubové výstavě v Kladně, po skončení posuzování v kruhu (cca od 13,00 hod), konat volební valná hromada klubu.

Předkládáme oficiální vyjádření právního zástupce ČMKU k povinnosti chovatele vést evidenční listy vrhů štěňat.