Odkazy

Zajímavé odkazy:

Českomoravská kynologická unie <www.cmku.cz> - tato webová stránka obsahuje všechny základní informace pro české chovatele. K dispozici jsou seznamy všech pořádaných výstav psů v České republice, vyhlášky, směrnice a řády vydané ČMKU, postup jak založit novou chovatelskou stanici, informace o šampionátech a uznaných šampionech, informace o plemenné knize a další.

The Fédération Cynologique Internationale - FCI <https://fci.be/en/> - tato webová stránka poskytuje informace o získaných oceněních CACIB, seznamy plánovaných mezinárodních výstav, poskytuje originální dokumenty vydané FCI - standardy, směrnice a další informace. 

Slovenská kynologická jednota <https://skj.sk/phpmenu.php> - na stránce můžeme najít kalendář výstav psů konaných na Slovensku, podmínky pro splnění šampionátů, seznamy získaných šampionátů, řády a směrnice týkající se chovu psů na Slovensku.

Polský kynologický svazek <https://zkwp.pl/> - najdeme tu kalendář výstav psů konaných v Polsku, podmínky pro splnění šampionátů,  řády a směrnice týkající se chovu psů v Polsku atd..

Slovenská kynologická jednota <https://skj.sk/> - najdeme tu kalendář výstav psů konaných na Slovensku, podmínky pro splnění šampionátů, řády a směrnice týkající se chovu psů na Slovensku atd..

Odkazy na webové stránky chovatelských stanic:

= kliknutím na CHS přejdete na konkrétní webovou stránku

Chovatelé registrovaní pod naším klubem mají možnost prezentovat svou chovatelskou stanici na této webové stránce. Prosíme všechny aktivní chovatelé, aby se na nás obrátili s odkazem na své webové stránky, které tu budeme rádi prezentovat v případě, že neobsahují fotografie a výraz podpory kupírovaným jedincům, což ČMKU přísně zakazuje.

Argentinská doga

Bordeauxská doga
Brazilská fila
Bullmastiff
Cane Corso
Dánská doga (Broholmer)
Mastiff
Neapolský mastin
Shar - Pei
Středoasijský ovčák
Španělský mastin

CHS z Bubákova

CHS Leon del Mastsabe

Tosa Inu

CHS Japonský poklad

CHS Malizi Doghouse

CHS Tosa centrum