Časový harmonogram KV 4.6.2022, Uhříněves

27.05.2022

Vážení účastníci výstavy,

níže jsme pro vás připravili rozpis kruhu a časový harmonogram pro vystavovaná plemena 4.6.2022, pesopark Uhříněves, na klubovou výstavu se zadáváním titulu Klubový vítěz. Vzhledem k časovému harmonogramu není nutné pro všechny vystavující, aby byli na místě brzy ráno, avšak myslete na dostatečný časový předstih. Ostatní informace budou zveřejněny v katalogu výstavy.

Vyhlášení vítěze výstavy spolu s dalšími závěrečnými soutěžemi bude uskutečněno po posouzení všech jedinců okolo 14:30 /soutěže pro páry, CHS, BOV, BOJ, BOB/.

Přejeme krásný den plný pozitivních zážitků a skvělých úspěchů.

Časový harmonogram ke stažení:

Katalog ke stažení:

Také se často ptáte,bzda máte v pořádku platbu. Protože v dogoffice stále visí "čeká na spárování platby". Ano, všechny přihlášky byly přijaty, všichni mají zaplaceno.

V případě, že by platba nebyla v pořádku, kontaktovali bychom vás osobně. Na výstavě bude možnost dohlasit soutěž nejlepší pár psů a nejlepší chovatelská skupina. Oceňují se první tři místa, cena soutěže je 200 Kč, pravidla se řídí výstavním řádem.

Děkujeme za pochopení.

Vstupní listy jsou zveřejněny na Vašich účtech v aplikaci www.dogoffice.cz v sekci "Moje přihlášky" - vstupní list může být tištěný nebo v elektronické podobě.