OFICIÁLNÍ STANOVISKO VÝSTAVNÍHO VÝBORU v Dolním Benešově

23.03.2020

Aktuální OFICIÁLNÍ STANOVISKO VÝSTAVNÍHO VÝBORU ze dne 23.3.2020

Milí vystavovatelé a příznivci naší Krajské výstavy psů v Dolním Benešově. V tomto období čelíme situaci, co zapříčinil koronavirus COVID-19. Píše se mi to velmi těžce, ale KRAJSKOU VÝSTAVU PSŮ + Klubovou výstavu málopočetných dogovitých plemen psů + Speciální výstavu psů Čau Čau dne 9.5.2020 nebudeme moci uskutečnit a bohužel budeme muset ZRUŠIT.

Je nám to nesmírně líto, ale zdraví Vás všech, je nám přednější. Všem,kteří jste se již přihlásili, budou výstavní poplatky zaslány zpět na váš účet v plné výši. Pokud to okolnosti dovolí budeme se na Vás všechny těšit a doufám, že se spolu všichni uvidíme v Dolním Benešově 20.9.2020.

Za výstavní výbor předseda Kynologického klubu Dolní Benešov, z.s. Lumír Krásenský


Klub Málopočetných dogovitých plemen psů bude projednávat nastalou situaci a pokusíme se vymyslet náhradní řešení, tedy náhradní termíny výstav.Původní stanovisko OFICIÁLNÍ STANOVISKO VÝSTAVNÍHO VÝBORU ze dne 16.3.2020

Zdravíme všechny vystavovatele v této nelehké době. Dne 15.3.2020 proběhla operativní schůzka výstavního výboru ohledně konání Krajské výstavy psů + Klubové výstavy málopočetných dogovitých plemen + Speciální výstavy čau čau v Dolním Benešově 9.5.2020.

Na základě rozhodnutí výstavního výboru sdělujeme všem již přihlášeným a dalším zájemcům z řad vystavovatelů, že termín výstavy zůstává nezměněn. Vše je zajištěno a nasmlouváno. V případě, že vláda provede další opatření, která se dotknou i termínu naší výstavy budeme vracet výstavní poplatky - V PLNÉ VÝŠÍ VŠEM VYSTAVOVATELŮM.
Věříme, že současná situace Vás neodradí od účasti na naší již 24. výstavě a strávíme společně krásný den s Vašimi čtyřnohými miláčky a zapomeneme chvíli na současné problémy.

Za výstavní výbor předseda Kynologického klubu Dolní Benešov, z.s. Lumír Krásenský