Omluva a vyjádření - ceny KV, SV Florinka 7.5.2022

08.05.2022

Vážení účastníci,

předseda klubu se omlouvá všem účastníků Klubové a Speciální výstavy pořádané dne 7.5.2022 v Olomouci.

"Smluvní partner, který tuto výstavu zastřešoval, nedodržel smluvní podmínky v oblasti zajištění cen pro tituly BOB, BOS, BOJ, a BOV (tak, jak jsou uvedeny v propozicích výstavy a nabídce pořadatele). Pořadatel nás na skutečnost, že mění stanovisko ohledně zajištění cen bohužel neupozornil. Osobně jsem se měsíc před výstavou ptal na zajištění cen ředitele výstavy RNDr. Jiřího Zbořilla, který mi potvrdil, že platí co je uvedeno v nabídce."

V propozicích bylo uvedeno:

T I T U L Y na oblastní výstavě - Vítěz třídy, Oblastní vítěz;  na klubové výstavě - Klubový vítěz, CAJC, CAC, res.CAC, BOJ, BOS, BOB, BOV;  na speciální výstavě - Vítěz speciální výstavy, CAJC, CAC, res.CAC, BOJ, BOS, BOB, BOV. Všichni vystavovaní jedinci obdrží v kruhu posudek a diplom. Za titul "Oblastní vítěz" obdrží účastníci ručně vyráběnou kokardu. Na klubových a speciálních výstavách (za BOB, BOJ, BOS, BOV) pohár a cenu. V závěrečných soutěžích poháry a ceny. Zápis do PP bude prováděn v den konání výstavy ve výstavní kanceláři v době od 9 do 15 hodin.

V současné době pracujeme na nápravě a doručení cen k těm, kterým měly být předány. O řešení vás budeme brzy informovat.

Je mi velice líto, že došlo k této neomluvitelné trapné situaci.

Zdeněk Maršálek

předseda KMDPP,z.s.